Please wait, loading...

 

FAQ - Intelsoft

Efficiently enable enabled sources and cost effective products. Completely synthesize principle-centered information after ethical communities. Efficiently innovate open-source infrastructures via inexpensive materials.

Jak działamy?
Co robimy?

Jesteśmy agencją interaktywną która zrobi wszystko, czego potrzebujesz, Twoją satysfakcję stawiamy na pierwszym miejscu.

Co czyni nas tak dobrymi w naszej pracy?

Twoje zadowolenie i szczęście stawiamy na pierwszym miejscu  – to wyróżnia nas od większości innych agencji. Często traktujemy swoich klientów jako znajomych, których znamy już parę lat, nie tylko po to, aby utrzymać dobre relacje, ale głównie po to, aby zobaczyć jakie problemy może mieć Twoja firma oraz, żeby dobrze zrozumieć to czego potrzebujesz.

Jak wygląda współpraca z nami?

Rozpoczęcie współpracy rozpoczyna się po spotkaniu online w naszym module, rozmowie telefonicznej lub korespondencji mailowej.

Wtedy możemy już dla Ciebie przygotować pierwszą analizę strategiczną, projekt strony internetowej lub sklepu. Jeśli będziesz zadowolony z naszych początkowych działań, podpisujemy umowę o współpracę np. o stworzenie strony lub sklepu internetowego.

Jeśli masz określone wymagania lub gotową specyfikację projektu określamy ją w umowie i zaczynamy działać.
Jeśli potrzebujesz specyfikacji oraz pomocy w projektowaniu swojego produktu, przygotujemy to za Ciebie, a wszystkie rzeczy możemy omówić w wygodny dla Ciebie sposób korespondencji.

Do każdego zlecenia posiadasz także przydzielonego konsultanta, który będzie wymieniał informację oraz będzie twoim głównym źródłem kontaktu (nie będziesz musiał czekać na odpowiedź, ponieważ każdy konsultant posiada wiedzę techniczną).

Wszystkie pliki (analizy, prezentacje oraz pliki projektowe) są przechowywane na zewnętrznych dyskach do których masz dostęp łącznie z dokumentacją pisemną oraz dokumentacją wideo.

Kto jest odpowiedzialny za projekty?

W zależności od rodzaju projektu jest do niego dopasowywana osoba lub zespół z odpowiednimi kompetencjami. Do każdego projektu będziesz miał konsultanta, który będzie mógł odpowiadać na twoje pytania i będzie dostępny po numerem telefonu 24 godziny na dobę.

Co jeszcze jest w naszej ofercie?

Wspieramy firmy kompleksowo. Od zaplanowania sprzedaży, przez wdrażanie technicznych aspektów, marketing, aż do domykania i analizy sprzedaży.

Co jeśli nie wiem czego potrzebuje?

Zawsze możesz skontaktować się z nami i nasz konsultant przedstawi Ci w wygodny dla Ciebie sposób informację, których potrzebujesz oraz zleci audyt i analizę twoich potrzeb. Podpowie jaki produkt będzie Ci potrzebny, lub jakie działania należy podjąć.

https://intelsoft.pl/wp-content/uploads/2019/09/img-benefits-02.png
https://intelsoft.pl/wp-content/uploads/2019/09/img-benefits-01.png

Inne
częste pytania

Jeśli mają Państwo inne pytania, nasza infolinia pod numerem telefonu +48 664 748 327 jest czynna 24 godziny na dobę.

Jak długo trwa stworzenie strony internetowej?

Czas stworzenia strony internetowej jest zależy od jej specyfikacji oraz funkcjonalności.
Jednakże przybliżony czas stworzenia przeciętnej strony internetowej zawierającej:
1. Analizę Potrzeb
2. Przygotowanie makiet UX
3. Wdrażanie, projektowanie, zabezpieczanie
4. Wdrażanie rodo
5. Podstawowe działania SEO oraz marketingowe.

To czas około 10 dni roboczych.

Jeśli interesuję Cię czas stworzenia twojej strony internetowej możesz zadzwonić do nas (+48 664 748 327) lub napisać do nas (biznes@intelsoft.pl)

Ile kosztują wasze usługi?

Nasze usługi oraz produkty są wyceniane w taki sposób, aby zmieścić się w budżecie klienta oraz dostarczyć jak najbardziej jakościowy produkt. Jeśli interesuję się szybka wycena twojego projektu możesz przejść do zakładki (darmowa wycena), gdzie zobaczysz ile maksymalnie może kosztować twój projekt.

Jeśli potrzebujesz finalnej wyceny, staramy się dawać widełki od razu przy kontakcie z nami (jeśli nie chodzi o aplikację webowe – tutaj wchodzi dużo aspektów) lub po godzinie czasu od kontaktu po przeprowadzonej wstępnej analizie działań.

Czy jest możliwa kompleksowa obsługa firmy?

W intelsoft możemy obsługiwać twoją firmę stale np. w miesięcznych okresach rozliczeniowych. Tworząc oraz przeprowadzając audyty, strategie sprzedaży, analizy potrzeb, prowadzenia facebook’a, przygotowywanie materiałów reklamowych, technicznych wdrożeń sklepów, stron aplikacji, prowadzenie sprzedaży, obsługę klientów itp

Czy działanie mojego produktu będzie od was zależne?

Zawsze opisujemy stworzone przez nas projekty, gdybyś chciał chciał/chciała zlecać prowadzone przez innym agencją lub firmom.  Każdy stworzony przez nas program, strona czy sklep internetowy posiadają dokumentację techniczną (opisową oraz wideo) o tym jak projekt został stworzony oraz jak działa itp.

Kiedy płacę za wykonane usługi

Płatność za wykonane pracę w większości odbywa się po skończeniu prac i uzgodnieniu czy zostały one wykonane zgodnie z uzgodnionymi standardami.

Za większe projekty pobieramy zaliczki, które są zamrażane w naszym systemie i zwracane jeśli np z jakiegoś powodu nie będziesz chciał kontynuować współpracy.

Chcemy, aby klienci płacili na usługi, które będą wykonane z należytą starannością oraz jakością. Jako iż, zawsze utrzymujemy wysoki standard nie boimy się wybierać takich form płatności dla naszych klientów.

Nasz Blog

Wszystkie nasze artykuły są pisane przez algorytmy sztucznej inteligencji! Pierwszy raz możesz przeczytać coś co nie zostało napisane przez człowieka.

https://intelsoft.pl/wp-content/uploads/2019/09/white-codiqa-icon.png

Kontakt z nami

Biuro Kraków
ul. Królewska 57
30-081 Kraków.
Zadzwoń do nas
+48 664 748 327
+48 604 690 703
Napisz do nas
biznes@intelsoft.pl
hello@intelsoft.pl
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM