Please wait, loading...

 

Nasz zespół
Wystrzeli Twoją

Firmę w kosmos.

Kreujemy wizerunek marki od A do Z i przeprowadzamy długoterminowe kampanie marketingowe oparte o nieszablonowe działania. Dodatkowo możemy skonfigurować Ci kampanię w Google Adwords, Facebook itp…

Tworzymy nowoczesne strony oraz sklepy internetowe. Wszystkie nasze projekty zgodnie z zasadami RWD (Responsive Web Design). Korzystamy z najnowszych framework’ów oraz autorskich systemów CMS.

Tworzymy dedykowane aplikacje webowe oraz aplikacje biznesowe na zamówienie, według wymagań i specyfikacji klienta. Realizujemy projekty typu start-up dla inwestorów oraz osób indywidualnych z ciekawymi pomysłami.

Kompleksowa obsługa
Twojego biznesu

Współpracujemy z wieloma firmami, daje nam to możliwość świadczenia usług takich jak: pozycjonowanie, copywriting oraz w imieniu naszych klientów możliwość negocjowania lepszych cen u partnerów i podwykonawców.

UX design
Projektujemy doświadczenia użytkownika, pamiętamy, że najważniejsza jest jego satysfakcja.
Web development
Tworzymy nowoczesne sklepy, strony oraz aplikacje internetowe.
Marketing
Tworzymy dedykowane kampanie marketingowe oraz kreujemy tożsamość nowych marek.
Pozycjonowanie
Działamy w celu zwiększenia widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania.
Grafika
Przygotowujemy i opracowujemy materiały reklamowe, makiety UI/UX oraz grafikę DTP.
Copywriting
Współpracujemy z zespołem profesjonalnych copywriterów. Profesjonalnie napisane teksty są podstawą dobrej strony internetowej
Szkolenia
Prowadzimy szkolenia oraz kursy dla informatyków i sprzedawców. Często są za darmo 🙂
Obsługa event'ów
Kompleksowo obsługujemy duże spotkania, eventy, koncerty oraz wydarzenia publiczne.

Nasza Drużyna

Zgrany i dopasowany zespół to podstawa sukcesu każdego przedsiębiorstwa. W intelsoft zgrany i dopasowany zespół odpowiada nie tylko za wysoką jakość produktów, ale także jego priorytetem jest satysfakcja klienta.

Twoje zadowolenie i szczęście stawiamy na pierwszym miejscu  – to wyróżnia nas od większości innych agencji. Często traktujemy swoich klientów jako znajomych, których znamy już parę lat, nie tylko po to, aby utrzymać dobre relacje, ale głównie po to, aby zobaczyć jakie problemy może mieć Twoja firma oraz, żeby dobrze zrozumieć to czego potrzebujesz.

Pracujemy 24 godziny na dobę, głównie po to, żebyś nie musiał do nas dzwonić od razu po tym jak skończysz pracę i jesteś zmęczony. Odbierzemy od Ciebie telefon o 21 i chętnie porozmawiamy też o meczu, który możesz wtedy oglądać.

Luźna atmosfera pozwala nam unikać konfliktów. Powoduję to terminowe wykonywanie projektów oraz wysoką jakość naszych produktów. Ciągła praca nie przeszkadza nam w codziennym życiu, ponieważ pracujemy z pasji do kodu. Często spotkania w biurze są dla nas kolejnym dyskutowaniem o naszym hobby. Sprawia to, że produkt, który dostaniesz będzie także naszym „oczkiem w głowie” i włożymy całe serce w to żeby pozostawał cały i zdrowy.

Pracujemy dla małych i dużych firm oraz start up’ów.  Dobrze widzimy dysproporcję między tymi rodzajami przedsiębiorstw i zawsze podpowiemy jak możesz zoptymalizować procesy w swojej firmie. 

Współpracujemy także z wieloma firmami, których pracowników możemy nazywać już kolegami z pracy. Pozwala nam to na poszerzenie naszej oferty oraz na to, żeby być zawsze gotowym rozwiązać twój problem. 

Satysfakcja klienta
Kompetencje zespołu
Dopasowany produkt
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://intelsoft.pl/wp-content/uploads/2019/09/img-team.png

Rozwiązania Webowe
szyte na miarę

Tworzymy strony, sklepy internetowe oraz aplikacje webowe w oparciu o takie narzędzia jak: React, Vue.js, WordPress, Woocommerce, Presta Shop, Magento.

Nasze biuro

Posiadamy biura w Warszawie oraz Krakowie, jednakże jesteśmy otwarci na cały świat.
Adres
30-081 Kraków,
ul. Królewska 57
Zadzwoń do nas
+48 664 748 327
+48 604 690 703
Napisz do nas
biznes@intelsoft.pl
hello@intelsoft.pl

Creative Office

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test.
Address
3048 Berryessa Rd
San Jose, CA 95132, USA
Call us
408-220-5556
408-240-5560
Email us
office@codiqa.us
info@codiqa.us
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM